Hakkımızda

Firmamız,


Firmamız 01.01.2019 tarihinden bugüne kadar Prefabrik, Konut ve Modüler yapı teknolojileri alanında Pazar ihtiyacını karşılama maksadıyla modern ve yenilikçi yüzü olarak kurulmuştur.


Türkiye’nin 3.büyük İzmir metropol inde 2000 m2 alanda başlayan üretimi, iç ve dış pazarda birçok projeyi tamamlamıştır.


Avrupa standartlarımıza uygun üretimimizle ismini duyuran prestij sahibi firmamız ülke ekonomisinin büyümesinde ve gelişmesinde etkili bir markadır.


Sektörde ihtiyaç duyulan işçi kamplarından sosyal konutlara, toplu konutlardan sosyal tesislere, ticari binalardan spesifik tasarımlı binalara kadar çok geniş bir alanda ön üretimli yapı çözümleri sunar.


İnsan kaynaklarına sürekli yatırım yapan EGESER PREFABRİK sektörün en deneyimli mimar, mühendis ve teknik ekibiyle çalışır. İnsan kaynakları eğitimiyle çalışanların sürekli kendini geliştirmesini ve dünyayla entegre düşünebilmesini sağlar. EGESER PREFABRİK iç ve dış pazarda dünyada bir marka olma yolunda güç sahip olduğu vizyon kalitesi ve yüksek teknolojisi ile insan kaynağı gücüdür.


Şirket ortaklarımızdan FERDİ AKBULUT 20 yıldır bu sektörde olup tüm tecrübesini firmamıza aktararak üretim ve satış departmanın da destek vermektedir. 


Diğer ortağımız SELÇUK AÇAN Egeser vinçteki tecrübesini firmamıza aktararak lojistik departmanın da destek vermektedir.


Güngör Prefabrik, Topaktaş  Prefabrik, Ömür Prefabrik, Kuşgöz İzmir vinç kiralama ve nakliyat A.Ş Bodrum gezer vinç işletmesi  A.Ş, Erpaş yapı Müh. , Brifing turizm, Bayındır Armağan Çiçekçilik, Çolaklar Nakliyat, Avrupa stil çelik ev teknolojileri, Çetin lastik otomotiv, G.O. Group İthalat ve İhracat paz.tic.ltd.şti. , JMS uluslar arası taşımacılık, Fetvacı kardeşler inşaat, Şevkar Gayrimenkul ,Ödemiş kardeşler yapı alüminyum,Kurabiye turizm inşaat,GÜR-iş lojistik  firmaları ile iş yapmakta ve bu firmalar ile işlerimiz devam etmektedir.Ödeme ve  tahsilatlarımız nakit ,çek ve kredi kartı ile yapılmaktadır.