Hakkımızda


HAKKIMIZDA

Firmamız 01.01.2019 tarihinde kurulmus ve bugüne kadar “Prefabrik, Konut ve Modüler Yapı Teknolojileri” alanında, pazar ihtiyacını karsılama maksadıyla modern, yenilikçi bir yüz olarak kısa sürede prefabrik, çelik yapı ve konteyner sektöründe ülkemizin önde gelen firmaları arasında yerini almıstır. Birlikte çalıstıgı uzman kadrosu ve kalifiye elemanları ile hizmet kalitesini artırarak büyümesini sürdürmektedir. Prefabrik, çelik yapıların proje, üretim ve montaj hizmetlerini birlikte sunan firmamız bütün faaliyetlerini profesyonel ekiplerin denetimi altında gerçeklestirmektedir.

Türkiye’nin 3.büyük metropolü olan Izmir ilinin Kemalpasa ilçesinde 2000 m2 alanda baslayan üretimle iç ve dıs pazarda birçok projeyi tamamlamıstır. Avrupa standartlarına uygun üretimimizle ismini duyuran prestij sahibi firmamız ülke ekonomisinin büyümesinde ve gelismesinde etkili bir markadır.

Sektörde ihtiyaç duyulan; Konteyner, prefabrik ve çelik yapı, isçi kamplarından sosyal konutlara, toplu konutlardan sosyal tesislere, spesifik tasarımlı binalara kadar çok genis bir alanda ön üretimli yapı çözümleri sunar.

VİZYONUMUZ

Mimari ve teknolojiden üst düzeyde yararlanarak, günümüzün en son trendleri ile donatılmıs, temeli insana ve dogaya saygı olan bir yasam tarzı olusturmak.

Ülkemizde gösterdigimiz basarılara, yurt dısı projelerimizle yenilerini ekleyip küresel bir marka haline gelerek sadece lider degil, öncü olmak.

MİSYONUMUZ

Kalite ve bilgi birikimimizle tüm müsterilerimizin beklentilerini kosulsuz karsılamak ve onların memnuniyetini her seyin üstünde tutarak, “Güven, Kalite, Hizmet” degerlerimizin, tüm faaliyetlerimizde eksiksiz yer almasını saglamak.

Temel Değerlerimiz

Egeser Konteyner & Prefabrik olarak biz; faaliyet gösterdigimiz tüm alanlarda, yaptıgımız isi en iyi sekilde, uluslararası standartlara ve Türkiye’de belirtilen mevzuatlara uygun, eksiksiz hayata geçirmekle, örnek ve öncü olmakla yükümlüyüz.

Çalısmalarımıza bu temel yaklasımla baslıyor ve bu anlayıstan taviz vermeden projelerimizi tamamlıyoruz.

Güven, Kalite, Hizmet; deneyimimizin en dogal refleksleri olarak sekilleniyor.